kajak.ee

Pühapäev, 24 Juuni 2018
Tere, Külaline -
  • Lehekülg:
  • 1

Vääna surf 2018
Facebook Twitter Delicious Digg FriendFeed Linkedin Reddit Stumbleupon MySpace Technorati Blogger Wordpress

Vääna surf 2018 16.04.2018 10:07 #11335

• Raimps
  • POLE LEHEL
  • Algaja kirjatsura
Hei aplad surfi ja ilma huvlised!
Meri on jääst vaba ja kui kellelgi jääb silma või on 6 meel töökorras ja haistab lainet siis andke siia teemasse aga teada!

Vastus: Vääna surf 2018 04.06.2018 00:04 #11354

• Raimps
  • POLE LEHEL
  • Algaja kirjatsura
Käisin täna väänas lühikese surfikaga. Hooaja esimeseks korraks oli väga mõnus. Ei olnud liiga hirmus, kuigi algus nõudis sisseelamist.
Suuremad lained olid ca 1m, olin merel 2h. Õhtuks tõmbas laine maha.
Esmaspäeval 04.06 lubab uut tuult ja uusi laineid. Prognoosid näitavad ca 1.5m. Hetkel plaan 04.06 samuti minna. Teisipäeval peaks olema ka surfiks ok ilm, kuid siis ei jõua sõitma.
Merevesi on juba mahe, 14 kraadi ja kui veega näkku saada siis on juba pigem mõnus kui paha sest ei teki brainfreezi ja jahutab

Vastus: Vääna surf 2018 04.06.2018 23:49 #11355

• Raimps
  • POLE LEHEL
  • Algaja kirjatsura
Panen copy paste Mereaerutajate grupist:

Tänane sõit oli füüsiliselt raskem kui eile. Väljaaerutamine tõmbas ikka torso korralikult täis:) Lained olid sellised 1.5m nii nagu lubati. Parim kiirus oli 27kmh. Huvitav, et täna võttis kauem aega enne kui sai sisse elatud olukorda, vaatamata eilsele soojendusele. Kuigi laine oli ainult pool meetrit kõrgem kui eile oli pilt ikka totaalselt erinev. Surfikas töötas suurema lainega palju paremini.
Tagant sai ilusa pika sõiduga peaaegu randa välja. Homseks lubab ka ca meeter ja sentimeeter peale lainet. Kel võimalust minge kogema. Ma ei jõua järgmist korda ära oodata
Palju selliseid olukordi Eestis pole, kui vesi on soe, päike paistab ja laine üleval.

Vastus: Vääna surf 2018 06.06.2018 16:49 #11356

• Raimps
  • POLE LEHEL
  • Algaja kirjatsura
Homseks lubatakse ka lainet väänasse, olenevalt prognoosist 1-1.5m.
Tuule poolest peaks olema rahulikum aga laine näidud just sellised nagu nad on.
Ootan põnevusega ja kui prognoos säilib siis olen minemas.
  • Lehekülg:
  • 1
Lehekülje loomise kiirus: 0.13 sekundit