kajak.ee

Esmaspäev, 11 Detsember 2017
Tere, Külaline -
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2
  • 3

videod meresurfist
Facebook Twitter Delicious Digg FriendFeed Linkedin Reddit Stumbleupon MySpace Technorati Blogger Wordpress

Re:videod meresurfist 04.07.2009 11:07 #3931

• triki
  • POLE LEHEL
  • Seenior kirjatsura
vaidluses osalema ei kipu:P

lisan vaid videod, tõestamaks, et igasugu süstaga on võimalik surfida/"fannyda":

jne.

lainetes näeme.....
olenemata paadi pikkusest;)
SeaBird H2O
Hiko Joker
Carlisle Enchantment Carbon, Hiko alum.varrega \"labidas\"

www.omit.ee

Re:videod meresurfist 04.07.2009 20:23 #3936

• Pikk999
  • POLE LEHEL
  • Süstapede
Selliste videote vaatamine avardab hästi unistustemaailma. Mul on ka rekordhulk süstavideosid torus ja need on tehtud eestis ja meil kättesaadavates kohtades meile kätte sattunud süstadega. Olen omanud avakanuud ,meresüsta ,plast algaja süsta ,whitewater süsta, plast slaalomisüsta ja oman praegu slaalomikanuud, slaalomisüsta ja playboat riverrunnerit. Garaazis on olnud pikemat aega ka surfisüst, rajaaerutamise süst ja playboat. Kui alustasin siis tõesti unistasin ,et Rainbow Lampo (mu esimene süst) on maailma parim ja sellega saab kõike teha ,slaalomit sõita ,merel surfida,matkata jne. Täna enam nii ei arva - krossiratas krossiks ja võidusõidu ratas võidusõiduks. Ootan huviga Triki videosid torus kuidas ta lumega mäge võtab - kaljunukilt vettehüppeid teeb jms. Mina sain isegi Jacksonist koos kompanjonidega jagu.Alustamiseks on praegu kaljunukid paljad - lumeni on veel mõni kuu aega. Seniks aga päikest!
14 - nes paat: Tahe Multisport www.skpirita.ee

Re:videod meresurfist 04.07.2009 20:59 #3937

• Kaido
  • POLE LEHEL
  • Kuldne kirjutaja
  • BCU 3 STAR SEA KAYAK
kordan veekord, et minu point selle video postitamisel oli näidata olukorda milleks on vaja osata BCU*3 tasemel oskuseid ja neid hästi osata. sellised lained sellises kohas löövad kajaki kiiresti pilbasteks.
Meie siinses lombis ei ole selle päästmisega eriti kiiret.
Aga küsimus nüüd selle teise video kohta - Kas seal läks nina põhja või jäi lihtsalt lainesse kinni?
Kui sul on ükskõik, kus sa oled, ei saa sa olla eksinud

paat: Guillemot Petrel, aktiivrooliga reval viking, Riot Flair
aer: Tahe slim, eskimo aer, SeaBird kulp
vest: Hiko joker
Viimane muutmine: 04.07.2009 21:04 Lisas Kaido.

Re:videod meresurfist 04.07.2009 21:34 #3938

• Pikk999
  • POLE LEHEL
  • Süstapede
See ,et point selles oli - see ilmus alles teises postituses. Küsiks vastu - palju meil merekajaki valdajaid sellisel tasemel üldse on? Ja kas on oma merekajakiga mõtet kaljult ja lumelt alla sõita nagu ühe postitaja link näitas? Ja kas on mõtet sinna kivide vahele minna? See on nagu hambapasta reklaam mis on välismaal tehtud ja lubab valgeid hambaid. BCU koolitusel räägiti ka kuidas merematkajad ohtudest mööda juhtida ja et whitewater ( vahuse vee) süstasõbrad arvavad ,et sinna on vaja ronida sest see on fun. Saan aru ,et ainult meresüstast lugu pidavad kodanikud tahaks ka funi ,kuid selleks on siiski teised riistad - merematkale sattudes tuleb küll leppida meresüstaga ,kuid ainult lõbu otsides ma ei nimeta seda õigeks valikuks. Kuigi jah - on entusiaste kes oma oskusi ka seal meresüstaga proovile panevad. Mulle oleks seda rohkem kodumaisena meeldinud vaadata - otsing teemal meresüst annab kahjuks ainult ühe vastuse torus.Äkki meremehed parandavad asja ka kodumaiselt poolelt ja lisavad midagi funi poolelt - midagi eestimaist? Mis sellest välismaast ikka imetleda.
14 - nes paat: Tahe Multisport www.skpirita.ee

Re:videod meresurfist 04.07.2009 22:07 #3939

• Iivan
  • POLE LEHEL
  • Ekspert kirjatsura
  • ESIMENE LAINE EI AJAND OKSELE -> BCU 1 STAR
Pikk999 kirjutas:
kuid ainult lõbu otsides ma ei nimeta seda õigeks valikuks. Kuigi jah - on entusiaste kes oma oskusi ka seal meresüstaga proovile panevad. Mulle oleks seda rohkem kodumaisena meeldinud vaadata - otsing teemal meresüst annab kahjuks ainult ühe vastuse torus.Äkki meremehed parandavad asja ka kodumaiselt poolelt ja lisavad midagi funi poolelt - midagi eestimaist?

No mida need "pikkade odadega" (Pika enda väljend) seal Vääna rannas siis teevad? Ikka seda, et sihukese olukorraga kohtudes tervelt ja rõemsalt välja tulla. Nu ja selleks ma seda Pakri panga alla minekut kah ärgitan. Vot nüüd, ohtlik ja ohtlik...

Muuseas, need ullud hurricane riders on Vancuverist Kanadast, mitte inglisest.
Kulgemises on Vägi
Viimane muutmine: 04.07.2009 22:10 Lisas Iivan.

Re:videod meresurfist 04.07.2009 22:17 #3940

• Kaido
  • POLE LEHEL
  • Kuldne kirjutaja
  • BCU 3 STAR SEA KAYAK
Pikk999 kirjutas:
Küsiks vastu - palju meil merekajaki valdajaid sellisel tasemel üldse on?

Kahjuks on pole meil sellisel tasemel tegijaid eriti.
Aga eks me areneme
Kuidagi nigel on jah see valik nende merevideotega. Minul endal kahjuks pole veel vastavat kaamerat millega riskiks vees filmida.

To Iivan:
võtan märkuse omaks. see oli hoopis USAs tehtud
ei uurinud algmaterjali hoolikalt
Kui sul on ükskõik, kus sa oled, ei saa sa olla eksinud

paat: Guillemot Petrel, aktiivrooliga reval viking, Riot Flair
aer: Tahe slim, eskimo aer, SeaBird kulp
vest: Hiko joker
Viimane muutmine: 04.07.2009 22:44 Lisas Kaido.
  • Lehekülg:
  • 1
  • 2
  • 3
Lehekülje loomise kiirus: 0.21 sekundit