kajak.ee

Laupäev, 18 November 2017
Tere, Külaline -
täiesti aerutamisväline teema
  • Lehekülg:
  • 1

täiesti aerutamisväline teema
Facebook Twitter Delicious Digg FriendFeed Linkedin Reddit Stumbleupon MySpace Technorati Blogger Wordpress

täiesti aerutamisväline teema 13.05.2016 01:52 #11261

• jaakobus
  • POLE LEHEL
  • Ekspert kirjatsura
  • õlleaerutaja
Vabandan, et püstitan foorumisse täiesti teemavälise kirja. Põhjus selles, et Hiiumaa poetess Ave Alavainu on mu uue etenduse valmimisele väga palju kaasa aidanud. Õigupoolest suures osas tänu tema mälestustele etendus säärasena sündiski. Nüüd aga vajab ta ise abi. Kui kellelgi on kedagi, kes saab avitada, võib otse Avega ühendust võtta. Number allolevas tekstis kirjas. Selgituseks: proua on juba praegu sunnitud enamuse ajast veetma ratastoolis. Algne kiri kannab kuupäeva 11.05, seega jutuks olevast viiest päevast on pool läbi...

Veelkord vabandades
jaakobus

-------------
Mõtlen... hakkamasaamisest. /---/, aga olen tõelises hädas. Nimelt: olen arvutiga kättesaadav veel vaid 5 päeva. Järgm. nädalal lähen operatsioonile ja siis jääb mulle vaid telefon (555 398 42). Aga see on vaid pool häda. Suurem mure on selle pärast, kuidas PÄRAST oppi hakkama saada. Ilmselge, et vajan mõnda aega abi ööpäev läbi.Selleks on tingimused olemas: hea tahte inimene saaks omaette elamise II korrusel ja prii ülalpidamise. Tasu ja suvitamisvõimaluse muidugi ka. Tore oleks, kui see (naisinimene) oleks minuga terve juunikuu. Edasi tulevad juba omad lapsed.
Hiiumaalt olen otsinud, kuid pole leidnud - suvel igal omad tegemised. Nagu mu praeguselgi ametl. hooldajal. Tema muidugi jääb ka mu kõrvale, aga 25-30 tundi kuus on post-opi jaoks vist veidi vähe, küll aga nii palju, et II-korruse aitajale hingamist anda. Püüdke mõista. Ja aidata leida. Veel viis päeva arvutiga, edasi telefoni teel. Ja mõtlemisaega on kauem ka, sest telefon ju jääb.
Paat: Tahe Argo -Sinikajakas-; WK 500
Aer : Tahe carbon, Seabird B4 MK II carbon
Riietus: Hiko Kiara komplekt, short-arm kalipso, Palm Vector jope, Hiko Flexi ja Rafter saapad, jalgrattakindad, WurzelPeter
  • Lehekülg:
  • 1
Lehekülje loomise kiirus: 0.13 sekundit